sohbet odaları bursa chat mobil sohbet mirc indir

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

İKİNCi EL ENDÜSTRİYEL MALZEMELERİ ALIMI SATIMI

“İkinci el endüstriyel malzemeleri'de hem alım hemde satımı yapmaktayız.”

Endüstriyel Ekipman Seç firmamız ankara olup itfaiye meydanına hizmet vermektedir. İkinci el sektöründe büyük işler başarmış olup büyük firmalarla çalışmaktadır. 2.el mutfak, 2.el lokanta, 2.el cafe, 2.el pastane malzemeleri alımı ve satımı yapmaktadır.

Home Maintenance Business

Krom-Tek EndüstriyelEkipmansec.com ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri,ikinci el endüstriyel bulaşık makinası,Konya bardak yıkama makinası,ikinci el pizza fırını,ikinci el pasta börek fırını,ikinci el kuzine,çalışma tezgahı,ikinci el krom tezgahı,ikinci el lokanta malzemeleri,2. el sanayi tipi davlumbaz fiyatları,ikinci el bardak yıkama bulaşık makinası,ikinci el pizza pasta börek fırını,ikinci el kuzine,çalışma tezgahı,ikinci el krom çalışma tezgahı,ikinci el planet mikser,hamur yoğurma makinası,ikinci el Döküm Izgara,Elektrikli Izgara,gazlı Izgara, ikinci el Lavataşlı Izgara,Elektrikli Ocak,ikinci el Sosbenmari,Kuzine,Nötr Tezgahı, almak ve satmaktayız. Bizi aramadan ikinci el endüstriyel ekipmanlarınızı satmayın. Ankara’nın her yerinden eşyalarınızı gelip nakit ödeme ile alıyoruz.

Endüstriyel Ekipmanlar

Tüm ikinci el endüstriyel ekipmanlarınızı değerinden ve en yüksek fiyattan alıyoruz. Bizi Arayın

Komple Lokanta

Tüm ikinci el lokanta komple ekipmanlarınızı değerinden ve en yüksek fiyattan alıyoruz. Bizi Arayın

Komple Cafe

Tüm ikinci el Cafe ekipmanlarınızı değerinden ve en yüksek fiyattan alıyoruz. Bizi Arayın

İKİNCİ EL ENDÜSTRİYEL ALANLAR ANKARA

“Tüm ikinci el yada sıfır durumunda olan endüstriyel ekipmanları, mutfak, restaurant, bar, otel, büfe tarzı işletmenizin komple ekipman ve cihazlarınızı yerinde ve değerinde NAKİT olarak alıyoruz. piyasa değerinden ve istediğiniz adrese gelerek satın alıyoruz.

İkinci el endüstriyel ekipmanımı Nasıl Satabilirim?

Satılacak olan İkinci el endüstriyel ekipmanınızın ürün bilgilerini bize atarak bizden fiyat alabilirsiniz. . Bizimle Hemen İletişime Geçin!