sohbet odaları bursa chat mobil sohbet mirc indir

Haber

İkinci el Büfe Malzemeleri Alanlar

İkinci el büfe malzemeleri olarak Otel, Motel , Tatil köyü , Restourant her türlü  Dinlence ve Eğlence merkezleri , hastane, restaurant, lokanta, okul, fast food, kafeterya ve catering işletmelerine Turizm Lojistik alanlarında ikinci el büfe malzemeleri almak ve satmaktayız. Endüstriyel Ekipmanseç olarak Ankara itfaiye meydanında olan firmamız bir çok il ve ilçe ikinci el büfe malzemesi temin etmektedir.

Büfe denildiğinde neredeyse herkesin aklına oturmuş belirli bir kalıpta, özdeşleşmiş bir görüntü aklımıza gelmektedir. Benim için büfe demek, insanların kısa zaman dilimlerini yemek yemek veya çay içerek dinlenmek için geçirebildikleri, kısa arılıklarla zaman geçirdikleri ve özellikle çay, sigara, tost ve benzer aparatif yiyeceklerin ve genel ihtiyaç duyulacak malzemelerin satıldığı köşe başı veya dükkanların arkasında bir ağacın altındaki mekanlar olarak aklımıza gelmektedir, kimi zaman işlek bir cadde üzerinde minik bir prafabrik malzemeden yapılmış bir mekan olarak da sadece genel ihtiyaçların karşılanabileceği ufak alışveriş mekanları olarak da düşünmemiz mümkün, bazen de farklı lezzetlerin barındırıldığı ve lüks mekanların açık büfeleri aklımıza gelmektedir. Büfe kelimesi genel bir kelime olmakla birlikte, büfe malzemeleri veya büfe ekipmanları denildiğinde de aklımıza bir çok ürün grupları gelmektedir. Biz bu yazımızda büfe malzemelerine değindiğimizde, sanayi sitelerinde ve sokak aralarında genelde kiraların düşük olduğu ve kuytu dükkanlarda açılan, tost, çay, sigara ve benzer sosisli gibi ufak nitelikteki yiyeceklerin satıldığı mekanlar için, ihtiyaç duyulan ürün gruplarına değineceğiz.
Büfe malzemeleri arasında, tost makinesi, döner ocağı, çay kazanı, ızgara makinesi, şerbet soğutucu makineleri, sosis haşlama makinesi, elektrikli ısıtıcılar, pleytler, kettle, benmari yemek ısıtıcıları gibi ürünler aklımıza gelmektedir. Saymakta olduğumuz ürünlerin tamamını endustriyelekipmansec.com adresinden online olarak sipariş verebilir veya bunları inceleyerek, ürünler hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.
Çay Makinesi, Çay Kazanları, Endüstriyel Mutfak, Meyve Sıkacağı, Tost Makinesi Sanayi Tipi, Döner Ocağı, Fritöz Sanayi Tipi Sanayi Tipi, Izgara Lokanta Ocakları, Sahlep Makinası, Dondurma Sosluk, Servis Ekipmanları, Spor Aleti Zayıflama, Açık Büfe Tezgahları, Bambu Meşale, Ev Elektroniği, Şerbetlik, Vantilatör
Büfe malzemelerinin en başında olması gereken ve olmazsa olmazlardan birisi olarak, döküm tost makinesi saymaktayız, düşünsenize tost yapmayan bir büfe.. sabah kahvaltısında tost yapmayacak, öğlen atıştırmalarında tost isteyen müşterilerine tost makınas almadım, o yüzden tost servisi yapmıyoruz diyecek… Bir çok insan evet tost servisi yapmayacak büfeyi kınar hatta bir çok alışverişi için tercih etmeyebilir, çünkü büfeye gelen insanların bir çoğu kaşarlı tost veya sucuklu tost servisi talebinde bulunacak kişilerdir.

Açık Büfe Ekipmanları, Karpuz Teşhir Standları, Petek Bal Standı, Sandwich Teşhir Standları, Soğutuculu Tereyağ Teşhir Standları, Çatal Kaşık Bıçak Standı, Poşet Çay Standları, Döner Sosluk Fincan Tabak Standı, Açık Büfe Kepçeleri, Soğutuculu Açık Büfe Teşhir Standları, Ayaklı Pasta Standları, Açık Büfe Sunum Yükselticileri, Büyük Teşhir Tabakları, Chafing Dish, Cornflakes Aletleri, Dondurma Külahlıkları, Kapaklı Fanuslar ve Kapaklı Teşhir, Kaseler ve Bowl, Katlı Teşhir Ürünleri, Mekan Aksesuarları, Meyvelikler, Mini Kase ve Mini Tabaklar, Sosluk ve Reçellik Standları, Tabldot Servisler, Aynalı Teşhir Standları, Teşhir Tepsileri, Sıcak Tutucu Lambalar

İkinci El Büfe Malzemeleri alanlar

İkinci el Açık Büfe Ekipmanları
İkinci el Dilim Elektrikli Tost Makinası,
İkinci el Elektrikli Pleyt Izgara,
İkinci el Tost -Izgara-Döner Makinası Ce Belgeli,
İkinci el Tüplü Doğalgazlı Döner Ocağı
İkinci el Tüplü Doğalgazlı Döner Ocağı
İkinci el 20 Dilim Çift Kapaklı Elektrikli Tost Makinası
İkinci el Fritöz
İkinci el Büfe ekipmanları Set 1 (Tost Makinası + Izgara + Fritöz + Döner Ocağı)
İkinci el 5Lt + 5Lt Fritöz
İkinci el Setüste Böreklik Camlı
İkinci el Üçlü Şerbetlik Limonata Makinası
İkinci el Sosis Dilimleme Makinası
İkinci el Taşlı Kebap Dolabı
İkinci el Profesyonel Portakal Sıkma Makinası
İkinci el Şerbetlik Limonata Makinası
İkinci el 5Lt Fritöz
İkinci el 3Lt Fritöz

ikinci el Semaver

ikinci el Çay Kazanı
İkinci el Gazlı Sahlep Kazanı
İkinci el 15 Lt Sahlep Kazanı
İkinci el Üçlü Şerbetlik Ayran Limonata Makinası
İkinci el Kebap Dolabı
İkinci el 3 Setüstü Ekonomik Ocak
İkinci el İkili Şerbetlik Limonata Makinası
İkinci el Tekli Mini Setüstü Ocak
İkinci el Motorlu Portakal Sıkma Makinası
İkinci el Garnatürlüklü Sosislik
İkinci el Lpgli ce belgeli Döner Ocağı + Döner Kesme Makinası
İkinci el Takoz Tip Kebap Dolabı
ikinci el İkili Şerbetlik Ayran Limonata Dolabı
İkinci el Kampanya Doğalgazlı Döner Ocağı + Döner Kesme Makinası
İkinci el Setüstü İkili Ekonomik Ocak

Leave a comment