sohbet odaları bursa chat mobil sohbet mirc indir

Haber

İkinci El Endüstriyel Malzeme Alımı Satımı

Ankara İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri / 2. el endüstriyel ekipmanları alım satımı da yapan firmamızda  her türlü yeni ve ikinci ürünleri bulabilirsiniz. İster yeni ister ikinci el olsun satmak istediğiniz malzeme ve ekipmanlar için bize ulaşabilirsiniz. İkinci el endüstriyel mutfak alanlar için ilk tercihiniz Endüstriyel Ekipmanseç olacaktır.

Eğer ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları almak istiyorsanız uygun fiyatlar ve her türlü çeşide web sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. 0534 627 60 77  Bizi Arayın yardımcı olalım.

İkinci el lokanta malzemeleri alanlar ankara / 2 el lokanta alan yerler ankara

İkinci El Endüstriyel Mutfak Ürünleri, Paslanmaz Tüm Ürünler ile birlikte İhtiyaç Duyulan Ürünün (Tezgah, Evye, Raf, Dolap) Sıfırdan İmalatı taleplerinizde de sizlere yardımcı olmaktayız. Paslanmaz, krom ve değerli metaller başta olmak üzere tüm metal atık ve hurdalarınızın, bulunduğu yerden, analiz edilerek türüne göre alınması ve yeniden dönüştürülerek sanayiye kazandırılması konusunda hizmet vermekteyiz. 0534 627 60 77  Bizi Arayın yardımcı olalım.

İkinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alım-satımı ve paslanmaz, krom ve değerli metaller başta olmak üzere tüm metal atık ve hurdaların alım-satımını yapmaktayız. Ankara İtfaiye Meydanında olan firmamız Türkiye’nin her bölgesinden alım ve satım yapmaktadır. 2.el endüstriyel malzemelerinde alım ve satımı yapmakta olduğumuz kategoriler bazıları;

Endüstriyel, Mutfak, Lokanta, Malzemeleri, Cafe, Malzemeleri, Pastane, Malzemeleri, Market, Malzemeleri, Kasap, Malzemeleri, Otel, Malzemeleri, Restorant, Malzemeleri, Pişirici, Ekipmanlar, Büfe, Ekipmanları, Bulaşık, Makinaları, Kahve, Makinaları, Kıyma, Makinaları, Hamur, Makinaları, Yer, Yıklama, Makinaları, Endüstriyel, Makinaları, Yardımcı, Ekipmanlar, Hazırlık, Ekipmanları, Fırın, Ekipmanları, Kafeterya, Ekipmanları, Soğutma, Ekipmanları, Hurda, Krom, Ekipmanları, Set, Üstü, Ekipmanlar, Raf, Teşir, Üniteleri

Onlarca markada, geniş ürün yelpazemiz ile aradığınız tüm endüstriyel mutfak malzemeleri ve ekipmanlarını KROM-TEK’e bulabilirsiniz. 0534 627 60 77  Bizi Arayın yardımcı olalım.

Gıda Hazırlık Ekipmanları, Endüstriyel Fırınlar, Endüstriyel Pişiriciler, Endüstriyel Soğutucular, Cafe Bar Ekipmanları, Tezgahlar, Çay Kahve Makineleri ve benzeri gruplarda kendi fabrikamızda ürettiğimiz ürünlerin yanında, bir çok markanın da distribütörlüğünü ve bayiliğini yapmaktayız.

İkinci El Endüstriyel Malzeme Alımı, Cafe, Lokanta, Mutfak Alanlar, Yüksek Fiyattan Nakit Ödeme ile imkanı, İkinci El Cafe Malzemeleri Alanlar, İkinci el Lokanta Malzemeleri Alanlar, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, 2 el Lokanta Malzemeler, 2. El Cafe Malzemeleri , 2 el Pastane Malzemeler, 2 el Restorant Malzemeleri Nakit Ödeme ile Yerinden Alıyoruz sadece telefon edin bize…0534 627 60 77  Bizi Arayın yardımcı olalım.

ikinci el mutfak malzemeleri alanlar ankara
komple lokanta , komple cafe malzemeleri , komple mutfak ekipmanlarını alıyoruz 0534 627 60 77  Bizi Arayın yardımcı olalım. İkinci el endüstriyel ekipman alanlar Ankara itfaiye meydanın’da korm-tek deyiz.

Aklınıza Gelebilecek Endüstriyel Mutfak Malzemeler cafe, lokanta salon takımları masa sandalye, otomasyon sistemleri  klima, çok sayıda ikinci el mutfak malzemeleri (Tabak, bardak, çatal güveç kabı, tencere, şiş) Masa, sandalye, orta boy hamur makinesi, elektrikli çorba ısıtıcı, çelik blender, lahmacun kürekleri, masa örtüleri, şark duvar halıları, çay makinesi, mutfak ekipmanları, otel ekipmanları ve benzeri tüm ürünler için bize ulaşabilirsiniz.0534 627 60 77  Bizi Arayın yardımcı olalım.

Komple lokanta malzemeleri alımı ve satımı yapan firmamız. KROM-TEK Sizlerin en iyi fiyatlarla Ankara İtfaiye Meydanında komple 2.el lokanta malzemelerinizi alımı ve de satımını gerçekleştirmekte. Ürünlerin kalitesine göre fiyatlandıran şirketimiz her ürüne ayrı bir fiyat vermek kaydıyla komple eşyalarınızı almakla beraber satmakta.Lokanta eşyalarının bir çok bölümünde endüstriyel mutfak eşyalarıdır bizler tezgah altı dolap, konveksiyonel fırın, paslanmaz raflara kadar ürünleri devletimizin denetlediği onay verdiği ce belgeli olan ürünleri 2.el lokanta endüstriyel mutfak malzemeleri alıyor bakımlarını yapıp satıyoruz.Bizlerle çalışmak isterseniz eğer bir telefon kadar yakınız. Ankara İtfaiye Meydanında firmamız olan komple lokanta eşyalarını alan firma sizlerin çok yardımcısı olucağına inanarak bizler sizler için hurdaya eşyalarınız vermek yerine geri dönüşme sokuyoruz bakımları yapılan ürünleri satışa sunmak ile hem sizlere hemde yeni dükkan açacaklar için yeni bir çağ başlatarak az da olsa uygun fiyatlara dükkan açmalarına sağlıyoruz.Eleman sıkıntısı çekip kapatanlar yada hastalığından dolayı satanlar ve iş yapamadıklarından satanlar için alıp değerlendirerek geri kazandırma olan yada sizler için depolama bile yapabilir.

Ankara’da her semtine hizmet veriyoruz. Tek sadece Lokanta Malzemeleri değil restaurant , cafe , bar , Kasap, otel gibi komple ve parça parça satışımız olduğu gibi kullanılmış ikinci el lokanta ekipmanları alımı yapıyoruz.Biz mesleğimiz gereği almış olduğumuz eşyaların son detayına kadar temizliği ve özel servisin’den bakımlarını yaptırıyoruz.Sizler komple lokanta eşyalarınızı satmak isterseniz eğer hiç çekinmeden bizleri 0534 627 60 77 nolu numaramızdan bizleri aramanız yeterli

Ankara ikinci el lokanta ekipmanları alanlar satanlar ,
Ankara komple lokanta malzemeleri alanlar satanlar ,
Ankara 2.el lokanta eşyaları alım satımcılar ,
Ankara kullanılmış malzemeler alınır satılır ,
Ankara 2.el lokanta endüstriyel mutfak malzemeleri alanlar satanlar ,
Ankara ikinci el lokanta masa sandalyeleri alanlar satanlar ,
Ankara büfe cafe malzemeleri alanlar satanlar ,
Ankara mahallesinde lokanta eşyaları alanlar satanlar ,
Ankara 2.el lokanta malzemesi alanlar satanlar ,