Haber

İkinci El Endüstriyel Malzeme Alımı Satımı

Ankara İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri / 2. el endüstriyel ekipmanları alım satımı da yapan firmamızda  her türlü yeni ve ikinci ürünleri bulabilirsiniz. İster yeni ister ikinci el olsun satmak istediğiniz malzeme ve ekipmanlar için bize ulaşabilirsiniz. İkinci el endüstriyel mutfak alanlar için ilk tercihiniz Endüstriyel Ekipmanseç olacaktır.

Eğer ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları almak istiyorsanız uygun fiyatlar ve her türlü çeşide web sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. 0534 627 60 77  Bizi Arayın yardımcı olalım.

İkinci el lokanta malzemeleri alanlar ankara / 2 el lokanta alan yerler ankara

İkinci El Endüstriyel Mutfak Ürünleri, Paslanmaz Tüm Ürünler ile birlikte İhtiyaç Duyulan Ürünün (Tezgah, Evye, Raf, Dolap) Sıfırdan İmalatı taleplerinizde de sizlere yardımcı olmaktayız. Paslanmaz, krom ve değerli metaller başta olmak üzere tüm metal atık ve hurdalarınızın, bulunduğu yerden, analiz edilerek türüne göre alınması ve yeniden dönüştürülerek sanayiye kazandırılması konusunda hizmet vermekteyiz. 0534 627 60 77  Bizi Arayın yardımcı olalım.

İkinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alım-satımı ve paslanmaz, krom ve değerli metaller başta olmak üzere tüm metal atık ve hurdaların alım-satımını yapmaktayız. Ankara İtfaiye Meydanında olan firmamız Türkiye’nin her bölgesinden alım ve satım yapmaktadır. 2.el endüstriyel malzemelerinde alım ve satımı yapmakta olduğumuz kategoriler bazıları;

Endüstriyel, Mutfak, Lokanta, Malzemeleri, Cafe, Malzemeleri, Pastane, Malzemeleri, Market, Malzemeleri, Kasap, Malzemeleri, Otel, Malzemeleri, Restorant, Malzemeleri, Pişirici, Ekipmanlar, Büfe, Ekipmanları, Bulaşık, Makinaları, Kahve, Makinaları, Kıyma, Makinaları, Hamur, Makinaları, Yer, Yıklama, Makinaları, Endüstriyel, Makinaları, Yardımcı, Ekipmanlar, Hazırlık, Ekipmanları, Fırın, Ekipmanları, Kafeterya, Ekipmanları, Soğutma, Ekipmanları, Hurda, Krom, Ekipmanları, Set, Üstü, Ekipmanlar, Raf, Teşir, Üniteleri

Onlarca markada, geniş ürün yelpazemiz ile aradığınız tüm endüstriyel mutfak malzemeleri ve ekipmanlarını KROM-TEK’e bulabilirsiniz. 0534 627 60 77  Bizi Arayın yardımcı olalım.

G