sohbet odaları bursa chat mobil sohbet mirc indir

Haber

İkinci El Kasap Malzemeleri Alanlar

Endüstriyel Kasap Ekipmanları, Cafe, Restoran, Lokanta ve Otellerde bir çok endüstriyel mutfak ekipmanı kullanılmaktadır. Gıda endüstrisinde endüstriyel ürünlerin önemi oldukça büyükür. Sıfır alımlarda maliyeti en yüksek işletme ürünleri arasındadır. Bu nedenle ürünler kullanılmış dahi olsa değeri olan ürünledir. Firmamız Ankara başta olmak üzere bir çok bölgede sizlere İkinci el endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda hızlı ve etkili destek sunar. Hem alımda hemde satarken mutlaka ekiplerimize ulaşıp bilgi alınız. Pişirme ekipmanları, ürün hazırlık endüstriyel ekipmanları ve yıkama ekipmanları mutfak kısımının en önemli ürünleridir. Tabi bunlarında yanında Endüstriyel makinalar da bir çok işletmede bulunmaktadır.

İkinci El Endüstriyel Kasap Ekipmanı Alıyoruz

İkinci el endüstriyel kasap ekipmanları için çeşitli nedenlerden dolayı işletme kapanış olabil yada mutfak yenilemesine gidebilirsiniz. Bu durumda bir çok endüstriyel mutfak ekipmanı boşa çıkacak olup firmamız bu konuda alım desteği sağlayacaktır. Kullanmadığınız her endüstriyel mutfak ekipmanları için adresinize geliyor tespit yapıyor ve değerini belirliyoruz. Satmaya kesin karar verdiğiniz uzmanımız eden değeri hemen nakit olarak vermektedir.

İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri , 2. El Lokanta Malzemleri, İkinci el Bar Malzemeleri , 2. el Cafe malzemeleri , İkinci el Pastane Malzemeleri, İkinci el Market Malzemeleri En Yüksek Fiyat’dan Değerinden Anında Ödeme NAKİT olarak Alınır ve Satılır (bize sormadan satmayınız) 0534 627 60 77 Lütfen bizi arayınız.

Leave a comment