Haber

İkinci El Restorant Malzemeleri Alanlar

İkinci el lokanta malzemeleri alım ve satımı, iş hacmi en hızlı büyüyen ikinci el piyasalarından bir tanesidir,Yemek ve lokanta sektörü dünya ve Türkiye’de en hızlı gelişen sektörlerden biri olduğu için ikinci el lokanta malzemelerine olan talep de hızla artmaktadır. Lokanta, kalite ve yüksek maliyetli yatırım gerektiren pahalı bir işletmedir. Buzdolabı ve dondurucuları, fırınları, fritöz ve mikserleri, masa ve sandalye grubu, ızgara ve dolapları ile eksiksiz olması gereken bir altyapısı vardır. Eğer bir otel, lokanta, restoran, büfe, fast food, cafe, yada bir pastane açıyor ve yatırım maliyetini düşürmek istiyorsanız, ikinci el lokanta malzemeleri piyasası size fırsatlar sunabilir.

Uslu Spot olarak Ankara”un her yerine ikinci el lokanta malzemeleri satıyor ve Ankara’un her yerinden ikinci el lokanta malzemeleri alıyoruz. Uslu spot, Ankara merkezli bir firmadır. İkinci el lokanta malzemeleri, ikinci el restoran malzemeleri, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, ikinci el mutfak ekipmanları, ikinci el cafe malzemeleri alım ve satım hizmeti vermektedir. Firmamız, ikinci el lokanta malzemeleri sektöründe hızla yükselen ve bugün Ankara lokanta sektöründe tanınan bir kuruluştur.

ikinci el restorant malzemeleri akıyoruz satıyoruz. komple kullanılmış ikinci el lokanta malzemeleriniz varsa yada arıyorsanız bizleri arayıp ürünlerinizi bizlere degerinde satabilirsiniz..Endüstriyel Ekipman Seç olarak 2.el lokanta eşyalarını alımı gerçekleştirmekte.Sİzler bizlerden İstanbul içinde eski lokanta malzemelerini satmak için bir telefon kadar yakınız aşdıgımız ürünlerden lokanta endüstriyel mutfak ekipmanları komple veya tek parça alıyor satıyoruz.

İkinci El Lokanta Malzemeleri, İkince El Profesyonel Mutfak Malzemeleri, İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri, İkinci El Cafe Malzemeleri, İkinci El Büfe Malzemeleri, İkinci El Meşrubat Dolabı, İkinci El Otomasyon Sistemleri, İkinci El Mutfak Ekipmanları (Tabak, Bardak, Çatal, Güveç Kabı, Tencere, Şiş), İkinci El Salon Takımları (Masa, Sandalye, Berjer), İkinci El Hamur Makinaları, İkinci El Elektrikli Çorba Isıtıcısı, İkinci El Çelik Blender, İkinci El Lahmacun Kürekleri, İkinci El Masa Örtüleri, İkinci El Şark Duvar Halıları İkinci El Çay Makinası, İkinci El Kahve Makinası, İkinci El Espresso Makinası, İkinci El Filtre Kahve Makinası, İkinci El Otel Ekipmanları İkinci El Hastane Ekipmanları, İkinci El Bar Malzemeleri, İkinci El Pide Salonu Malzemeleri İkinci El Bulaşık Makinaları, İkinci El Çamaşır Makinaları, İkinci El Buzdolapları, İkinci El Tente, İkinci El Körüklü Tente Krom Tezgahlar, İkinci El Tepsi Toplama Arabası İkinci El Kumpir Fırını, İkinci El Patates Dilimleme Makinası, İkinci El Dondurma Makinası, İkinci El Slash Makinası, İkinci El Limonata Makinası İkinci El Evye, İkinci El Isıtıcı, İkinci El Canavar, İkinci El Yemek Kazanı, İkinci El Simitçi Fırını

 

Leave a comment

× Mesut Gören - Bizden Fiyat Alın!